اخبار پاری سن ژرمن

حالا باید در مورد حذف رئال مادرید حرف می‌زدیم!

به گزارش اخباره پاریس ژرمن:مائوریتسیو پوچتینو، سرمربی سابق پاری سن ژرمن، همچنان حذف برابر رئال مادرید در لیگ قهرمانان را ناعادلانه می داند. برای ادامه مطلب با اخبار پاری سن ژرمن همراه باشید.

رویای موفقیت در اروپا باز هم برای تیم متمول فرانسوی محقق نشد و آنها فصل گذشته خیلی زود با این تورنمنت وداع کردند.در شرایطی که به نظر می رسید صعود پاری سن ژرمن در خانه رئال مادرید قطعی شده، در 30 دقیقه پایانی همه چیز تغییر کرد و تیم کارلو آنچلوتی با تکیه بر هت تریک تاریخی کریم بنزما راهی دور بعد شد. برخی معتقدند گل اول این بازیکن با خطا روی جان لوییجی دوناروما، دروازه بان جوان پی‌اس‌جی به ثمر رسیده و مائوریتسیو پوچتینو نیز مجددا تاکید کرد این صحنه باید مورد بازبینی داور قرار می گرفت.

مائوریتسیو پوچتینو گفت: “من فکر می‌کنم در مجموع دوران حضورم در باشگاه پاری سن ژرمن بسیار مثبت بوده است. همیشه باید از تجربیات به صورت مفیدی استفاده کرد و ما باید از این اتفاقات برای آینده درس بگیریم. ما منطقی هستیم و باید اینگونه فکر کنیم. ما در یک سال و نیم قهرمان جام حذفی، سوپرکاپ و لیگ شده ایم، اما واضح است که پروژه پاری سن ژرمن همیشه قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است و می توان تصور کرد که قهرمان نشدن در این تورنمنت یک شکست محسوب می شود.

اما در هر صورت این یک ناکامی 50 ساله است، نه فقط شکست فصل گذشته. زیرا پاری سن ژرمن به خصوص در 10 یا 11 سال اخیر و با حضور مالکان جدید، همیشه به دنبال موفقیت در لیگ قهرمانان اروپا بوده است.

همه اهداف در پاری سن ژرمن روی لیگ قهرمانان اروپا متمرکز است و گاهی اوقات این می تواند کمی حواس همه را پرت کند. به نظر می‌رسد هدف باشگاه فقط موفقیت در بازی‌های اروپایی است و قهرمانی در دیگر رقابت‌ها، برای این تیم آسان و بدیهی تلقی می‌شود. همچنین من فکر می کنم صحنه برخورد کریم بنزما با جیجی دوناروما خطا بود و اگر این صحنه در VAR بررسی می شد، در حال حاضر در مورد چیز دیگری صحبت می کردیم، حذف رئال مادرید.”

دیدگاهتان را بنویسید